Analist suport tehnic soft intern de management (ERP)

 27 Septembrie 2019

Fabrica de prelucrare a lemnului, Holzindustrie Schweighofer SRL Rădăuți, angajează personal pentru postul disponibil de Analist suport tehnic soft intern de management (ERP).
Responsabilități
Administrează sistemul informatic;
Oferă suport tehnic utilizatorilor;
Confirgurează și execută modificările necesare privind contul și modulele folosite de utilizatori;
Testează noile funcții ale ERP-ului;
Creează și întreține documentații interne de utilizare a modulelor ERP-ului;
Asigură corectitudinea datelor și mentenanța sistemului informatic.
Cerințe
Cunoştinţe medii ale pachetului Microsoft Office;
Cunoștințe de gestiune a bazelor de date;
Experiența și studiile într-un domeniu asemnănător constituie un avantaj;
Spirit de inițiativă și creativitate;
Cunoștințe de limba engleză sau limba germană;
Atenţie la detalii;
Acţionare promptă şi cu responsabilitate.
Beneficii alături de noi
Salariu atractiv;
Primă de Crăciun;
Tichete de masă;
Asigurare privată de sănătate;
Oportunități de dezvoltare profesională;
Mediu de lucru motivant.
Dacă sunteţi interesat/ă de acest post vacant în compania noastră, vă rugăm să ne trimiteţi CV-ul dvs. la: recrutare.radauti@schweighofer.ro sau fax 0230 207 399.
Pentru mai multe detalii ne puteţi contacta la  tel. 0230 207 400.

H
publicat de Holzindustrie în categoria Locuri de muncă

Fotografii