Asistent Brand Manager

 23 Noiembrie 2019

-experienta in domeniul electrocasnice constituie avantaj
-excelente abilitati de comunicare si negociere
-capacitate de analiza si sinteza
-cunostintele de legislatie comerciala constituie un avantaj
-personalitate energica cu initiativa
-preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual
-cunostinte solide de operare PC
-abilitati in managementul timpului, rezistenta la stres
-limba engleza nivel avansat(scris,vorbit)
Descrierea jobului
-Creaza coduri in sistemul ERP Marelvi
-Colaboreaza cu magazinele Marelvi si gestioneaza implementarea revistei lunare pe departament Retail(analiza preturi si disponibilitate stoc)
-Urmareste gestionarea eficienta a stocurilor pentru fiecare brand din portofoliu
-Urmareste vanzarile, evalueaza rezultatele campaniilor
Beneficii:
-Pachet salarial motivant
-Oportunitatea de a lucra in cadrul unei echipe tinere si dinamice
-Un mediu de lucru placut si dinamic in cadrul unei echipe performante
-Posibilitati de dezvoltare si promovare
-Instrumente de lucru performante

m
publicat de marelvi în categoria Locuri de muncă